Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i szczęścia.
25 stycznia uczniowie klasy I b pod opieką wychowawczyni Doroty Kaiser przygotowali wspaniałą imprezę z okazji tego święta. Zaproszeni goście z radością przybyli do szkoły, by wziąć udział w uroczystym spotkaniu. Na wstępie gość specjalny - pani dyrektor Anna Krauze oraz wychowawczyni klasy przywitały wszystkich ciepłymi słowami i złożyły serdeczne życzenia babciom i dziadkom.
W trakcie uroczystości goście mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych oraz częstować się kawą, herbatą i wypiekami przygotowanymi przez mamy pierwszoklasistów. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Wnuki poprzez inscenizację, wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę przy muzyce mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

 Galeria zdjęć: