W maju odbył się Finał Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. W Krotoszynie spotkały się cztery najlepsze drużyny województwa, w tym reprezentanci naszej szkoły w składzie : Maksymilian Wasiak, Filip Rychel, Cyprian Brodziak, Grzegorz Szeląg, Bartosz Student, Szymon Wróbel, Maksymilian Kuźniak i Wojciech Juskowiak. Niestety, chłopcy przegrali pierwszy pojedynek z reprezentantami gospodarzy – Krotoszynem ( który ostatecznie został Mistrzem Wielkopolski) i w walce o brązowy medal zmierzyli się z zespołem z Turku. Gładko wygrali pierwszego seta i po zaciętej walce w drugim (31:29) pokonali przeciwników, kończąc turniej na trzecim miejscu. Podczas uroczystego zakończenia otrzymali pamiątkowe medale oraz grawerton,
a Makymilian Wasiak został wybrany najlepszym atakującym turnieju. W  hali w Poniecu odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły w składzie : Zofia Ratajczak, Kamila Borowiec, Julia Małyszek, Martyna Sawarzyńska, Maria Sobczyk, Kornelia Urbaniak, Roksana Giera i Vanessa Robakowska, zajęły trzecie miejsce.
Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy reprezentują ją w powiecie, rejonie oraz województwie i życzymy dalszych sukcesów sportowych !

Opracowała:
Katarzyna Kania- Mulczyńska

 

 

 Galeria zdjęć: