Osiągnięcia dydaktyczne klas I-III

Ze względu na opisowy charakter oceny w klasach I-III, wśród uczniów należy wyróżnić tych, którzy najłatwiej opanowali wiedzę i umiejętności przewidziane programem.

KLASA I a

Cammarano Michał
Domagała Patrycja
Maćkowiak Michał
Pawlak Sara
Piątek Mateusz
Poprawski Jakub

Zielińska Oliwia

KLASA I b

Dymkiewicz nadia
Kania Elena
Kędziora Małgorzata
Kumolka Kajetan
Łapawa Franciszek
Pawlak Maria
Pierzchała Magdalena

Środawa Marta


KLASA II a

Czwojdrak Paula
Domagała Eliza
Klupsch Lena
Konieczna Blanka
Pietrowicz Klaudia


KLASA II b

Czekańska Anna
Dykiert Filip
Jakubowski Krystian
Urbaniak Aleksandra
Woźny Adam

KLASA II c

Brink Maja
Majchrzak Wojciech
Majewska Marta
Michałowski Patryk
Mucha Natalia
Pacewicz Nadia

Szymankiewicz Maksym


KLASA III a

Dołęga Olga
Juskowiak Wojciech

Marciniak Natalia
Prętkowska Kinga
Sylwestrzak Barbara
Wojtkowiak Justyna
Zborowska Urszula

KLASA III b

Dołęga Filip
Kaźmierczak Krystian
Kędziora Jan
Kistowska Laura
Ostach Zuzanna

KLASA III c

Giera Jakub

Kuźniak Maksymilian
Lewandowski Piotr
Michalski Maciej
Sobczyk Maria
Student Bartosz


KLASA III d

Borowiec Kamila
Dołęga Laura
Małyszek Julia
Urbaniak Kornelia



Osiągnięcia dydaktyczne klas IV-VI

W naszej szkole funkcjonuje odznaka "Wzorowy Uczeń Westerplatczyk"

Aby taką odznakę posiadać, uczeń musi zdobyć najwyższą ocenę z zachowania i uzyskać średnią ocen za dany semestr 4,80 i więcej. Po każdym semestrze Rada Pedagogiczna listę wzbogaca o nowych uczniów, a jeśli uczeń nie spełni jednego z warunków, odznaka zostaje mu odebrana. Prawo noszenia odznaki posiadają uczniowie klas IV-VI.

Obrazek

KLASA IV a

Gol Natalia
Kieliś Antonina
Kijak Amelia
Kistowska Zuzanna
Piaszczyńska Wiktoria
Wrotyńska Wiktoria

Wróblewski Dominik

KLASA IV b

Flak Michał
Zielińska Amelia



KLASA IV c

Musielak Jessica
Kozera Kamil
Kubacki Szymon
Jankowska Oliwia
Juskowiak Kasandra



KLASA V a

Chudy Sambor
Jankowska Wiktoria
Król Jakub
Nadolna Julia
Skrzypczak Laura

KLASA V b

Kubiak Oliwia


KLASA VI a

Flak Marcin
Juskowiak Przemysław
Smektała Aleksandra

Wawrzyniak Maja 

KLASA VIb

Giera Jowita

Lipowczyk Klaudia
Wawrzynowicz Julia