Osiągnięcia dydaktyczne klas I-III

semestr I, rok szkolny 2018/2019


Ze względu na opisowy charakter oceny w klasach I-III, wśród uczniów należy wyróżnić tych, którzy najłatwiej opanowali wiedzę i umiejętności przewidziane programem.

KLASA I a

Michalina Bystrzycka
Amelia Danielczak
Blanka Malczyk
Kacper Student
Beata Ślęzak

KLASA I b

Dominik Bielicki
Liliana Graś
Julia Pierzchała
Jeremi Ptaszyński
Wojciech Szulc
Magdalena Wujczak

KLASA I c

Michalina Andrzejewska
Liliana Cammarano
Adam Frąckowiak
Agata Hądzlik
Kacper Kaźmierczak
Maja Małyszek
Natan Rusakowicz
Laura Szumna



KLASA II a

Agata Maćkowiak
Amelia Majewska
Laura Brodziak
Tomasz Pacewicz



KLASA IIb

Oliwia Ferens
Julia Jankowiak
Jakub Podkowski
Adam Szczerbal
Martyna Szklarska
Maria Wróblewska

KLASA II c

Julia Bojarska
Julia Dziubałka
Emilia Goldmann
Julia Janaszak
Aleksandra Jankowiak
Zuzanna Kubacka
Zuzanna Sikora
Paulina Szaszczak
Maja Twardowska
Nikola Żmuda




Osiągnięcia dydaktyczne klas IV-VIII i 3 gimnazjalnych

semestr I, rok szkolny 2018/2019

W naszej szkole funkcjonuje odznaka "Wzorowy Uczeń "

Aby taką odznakę posiadać, uczeń musi zdobyć najwyższą ocenę z zachowania i uzyskać średnią ocen za dany semestr 4,80 i więcej. Po każdym semestrze Rada Pedagogiczna listę wzbogaca o nowych uczniów, a jeśli uczeń nie spełni jednego z warunków, odznaka zostaje mu odebrana. Prawo noszenia odznaki posiadają uczniowie klas IV-VIII i 3 klas gimnazjalnych.

Obrazek

KLASA IV a

Marika Barczyńska
Paula Czwojdrak
Eliza Domagała
Jan Grodzki
Lena Klupsch
Bianka Konieczna
Piotr Stachowiak
Maja Stanisławka

KLASA IV b

Maria Anna Czekańska
Filip Dykiert
Krystian Jakubowski
Natalia Pietras
Aleksandra Urbaniak

KLASA IV c

Maja Brink
Wojciech Majchrzak
Marta Majewska
Patryk Michałowski    
Natalia Mucha
Nadia Pacewicz
Zuzanna Pierzchała
Kacper Szulc
Maksym Szymankiewicz


KLASA V a

Barbara Sylwestrzak
Urszula Zborowska
Olga Dołęga
Natalia Marciniak
Kinga Prętkowska

KLASA V b

Krystian Kaźmierczak
Jan Kędziora
Laura Kistowska
Zuzanna Ostach

KLASA V c

Jakub Giera
Natalia Kowalska
Maksymilian Kuźniak
Maria Sobczyk


KLASA V d

Kamila Borowiec
Laura Dołęga
Nicole Juskowiak
Julia Małyszek
Martyna Sawarzyńska
Kornelia Urbaniak
Aleksander Blinkowski


KLASA VI a

Natalia Gol
Antonina Kieliś
Amelia Kijak
Zuzanna Kistowska
Nikola Łasicka
Wiktoria Piaszczyńska
Wiktoria Wrotyńska
Dominik Wróblewska
Maksymilian Kuropka
Adrian Maćkowiak
Roksana Rychel
Filip Andrzejewski

KLASA VI b

Nikola Domagała
Patrycja Bystrzycka
Oliwia Kasprzak
Marcelina Woźniak
Oliwia Załęska



KLASA VI c

Oliwia Jankowska
Kasandra Juskowiak
Kamil Kozera
Małecka Michalina

Musielak Jessica

Zielińska Amelia





KLASA VII a

Laura Skrzypczak
Jakub Król
Julia Nadolna
Sambor Chudy

KLASA VII b


Oliwia Kubiak
Zofia Poprawska


KLASA VIII a

Aleksandra Smektała

KLASA VIIIb

Jowita Giera
Klaudia Lipowczyk
Julia Zygmunt
Miłosz Boniec




KLASA IIIaG

Olga Cieślak
Roksana Skrzypczak
Monika Wujek

KLASA III bG

Oskar Twardy
Julia Cypel

KLASA IIIcG

Oliwia Brodziak
Szymon Szwarczyński