Osiągnięcia dydaktyczne klas I-III

semestr I, rok szkolny 2017/2018


Ze względu na opisowy charakter oceny w klasach I-III, wśród uczniów należy wyróżnić tych, którzy najłatwiej opanowali wiedzę i umiejętności przewidziane programem.

KLASA I a

Brodziak Laura
Maćkowiak Agata
Majewska Amelia

KLASA I b

Ferens Oliwia
Jankowiak Julia
Kasprzak Noemi
Podkowski Jakub    
Schoenwaelder Miłosz
Stańczuk Franiszek
Szczerbal Adam
Szklarska Martyna
Wróblewska Maria

KLASA I c

Bojarska Julia
Dziubałka Julia
Goldmann Emilia
Janaszak Aleksandra
Kubacka Zuzanna
Sikora Zuzanna
Szaszczak Paulina
Twardowska Maja
Wachowiak Wiktor


KLASA II a

Piątek Mateusz
Maćkowiak Michał

KLASA II b

Dymkiewicz Nadia
Kania Elena
Kędziora Małgorzata
Kumolka Kajetan
Łapawa Franciszek
Pierzchała Magdalena
Strugała Natan
Środawa Marta

KLASA III a

Czwojdrak Paula
Domagała Eliza
Konieczna Bianka
Pietrowicz Klaudia


KLASA III b

Czekańska Anna
Dykiert Filip
Urbaniak Aleksandra
Woźny Adam

KLASA III c

Brink Maja
Majchrzak Wojciech
Michałowski Patryk
Pacewicz Nadia
Szymankiewicz Maksym




Osiągnięcia dydaktyczne klas IV-VI

semestr I, rok szkolny 2017/2018

W naszej szkole funkcjonuje odznaka "Wzorowy Uczeń Westerplatczyk"

Aby taką odznakę posiadać, uczeń musi zdobyć najwyższą ocenę z zachowania i uzyskać średnią ocen za dany semestr 4,80 i więcej. Po każdym semestrze Rada Pedagogiczna listę wzbogaca o nowych uczniów, a jeśli uczeń nie spełni jednego z warunków, odznaka zostaje mu odebrana. Prawo noszenia odznaki posiadają uczniowie klas IV-VI.

Obrazek

KLASA IV a

Dołęga Olga
Marciniak Natalia
Sylwestrzak Barbara
Zborowska Urszula

KLASA IV b

Dołęga Filip
Kaźmierczak Krystian
Kędziora Jan
Kistowska Laura

KLASA IV c

Giera Jakub
Kuźniak Maksymilian
Sobczyk Maria

KLASA IV d

Borowiec Kamila
Dołęga Laura
Juskowiak Nicole
Kijak Eryk
Małyszek Julia
Szulc Piotr
Urbaniak Kornelia
Wasiak Maksymilian


KLASA V a

Gol Natalia
Kijak Amelia
Kistowska Zuzanna
Piaszczyńska Wiktoria
Wrotyńska Wiktoria

KLASA V b

Bystrzycka Patrycja
Domagała Nikola
Flak Mikołaj



KLASA V c

Jankowska Oliwia
Juskowiak Kasandra



KLASA VI a

Chudy Sambor
Jankowska Wiktoria
Król Jakub
Nadolna Julia
Skrzypczak Laura

KLASA VI b


Kubiak Oliwia
Poprawska Zofia


KLASA VII a

-------

KLASA VIIb

Giera Jowita

Lipowczyk Klaudia



KLASA IIaG

Olga Cieślak

KLASA II bG

-----

KLASA IIcG

Brodziak Oliwia


KLASA III aG

Antkowiak Maja
Janiak Joanna
Jankowska Ewelina
Nowak Anna
Ratajczak Oliwia
Ratajczak Zuzanna
Urbaniak Martyna
Woźna Zofia



KLASA III bG

Brodziak Amelia
Jędrzejczak Patrycja
Pietrzak Weronika
Strzępa Dawid
Woźniakowska Zofia