„Już za parę dni, za dni parę” ósmoklasiści pożegnają się ze swoimi kolegami, koleżankami z klasy, nauczycielami i ze szkołą.
Uczniowie z klasy VIII d robią wielkie porządki w swej sali, szafkach, teczkach, chcą bowiem zostawić po sobie dobrą i tylko dobrą opinię. Jakże wielka była ich radość, gdy w czasie przeglądania teczki klasowych sukcesów, odkryli, że mają niewykorzystany bon podarunkowy – godzina na boisku „Miniball – 2x2”. Żal byłoby nie skorzystać z nagrody, którą otrzymali chłopcy za zajęcie I miejsca w Gminnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w kategorii klas VIII o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Poniecu.
13 czerwca na zajęciach z wychowawcą wybrali się na boisko miniball i tam przez godzinę rozgrywali krótkie mecze. Dziewczyny również uczestniczyły w zabawie i prawie udało im się pokonać jedną z męskich drużyn. Brawo!
To była znowu udana klasowa rozrywka, która potwierdza, że szkoła nie musi się kojarzyć tylko z  lekcjami, sprawdzianami i stresem.  Szkoła umożliwia także wspólne, wesołe spędzanie czasu w grupie rówieśniczej.

Opracowała:
Danuta Cieślak

 Galeria zdjęć: