Oficjalne otwarcie "Przytuliska dla psów w Poniecu" odbyło się w sobotę 2 września 2023 r. Podczas uroczystości burmistrz Ponieca Jacek Widyński podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz zwierząt. Wyraził również wdzięczność za dobre serce,  niesienie pomocy i organizację adopcji dla bezdomnych zwierząt.

W czasie uroczystości, które odbyły się na terenie przytuliska, burmistrz wręczył uczniom naszej szkoły podziękowania oraz słodkie upominki. Był to gest uznania za zaangażowanie i trud pracy wolontariusza - uczniowie naszej szkoły dobrowolnie pełnili tę funkcję od lipca do sierpnia 2023 r. i zajmowali się wyprowadzaniem i socjalizacją psów.

Działania te były możliwie dzięki współpracy z p. Anną Glonek, której serdecznie dziękujęmy za możliwość zaangażowania naszych uczniów.

Ogromne podziękowania należą się również naszym wspaniałym wolontariuszom:
Julii Dziubałce, Julii Jankowiak, Amelii Pietrowicz, Elenie Kani, Marcie Środawie, Marice Barczyńskiej, Pauli Czwojdrak i Biance Koniecznej.


                                                                                                                Blanka Barczyńska

 Galeria zdjęć: