Od 16 do 25 czerwca 2014 r. uczniowie z klas IV – VI uczestniczyli w Tygodniu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Pierwszego dnia ogłoszono regulamin oraz harmonogram realizacji zadań i konkursów. Uczniowie z każdej klasy zobowiązani byli do wykonania gazetki kasowej na temat zasad ruchu drogowego. Rywalizacja rozpoczęła się we wtorek, gdy wszyscy przystąpili do rozwiązywania testu. W ten sposób wyłoniono czteroosobowe drużyny, które 25 czerwca napisały kolejny sprawdzian. Ostatniego dnia projektu zespoły rywalizowały na torze przeszkód, wykazując się wysokim stopniem opanowania jazdy na rowerze. Wspaniale zaprezentowały się również osoby wylosowane z każdej klasy do udzielenia pierwszej pomocy.
W konkursie międzyklasowym jury przyznało następujące miejsca:
I - uczniowie z kl. VI b, II – uczniowie z kl. VI a, III – uczniowie z kl. V b
W rywalizacji indywidualnej w kategorii dziewcząt zwyciężyła Wilamowitz Natalia z kl. VI b, II miejsce zajęła Marianna Dudziak z kl. VI a, a III – Joanna Janiak z kl. V b.
Wśród chłopców zwycięzcą został Rosik Michał z kl. IV c, II miejsce zajął Jan Bojarski z kl. IV b, a III – Jakub Piaszczyński z kl. V a.
Na zakończenie turnieju uczniowie klas czwartych otrzymali karty rowerowe.
Gratulujemy !
Życzymy bezpiecznych i wesołych wakacji!