Od 20 do 26 czerwca uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w Tygodniu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Pierwszego dnia ogłoszono regulamin oraz harmonogram realizacji zadań i konkursów. Uczniowie z każdej klasy zobowiązani byli do wykonania gazetki ściennej na temat zasad ruchu drogowego. Rywalizacja rozpoczęła się w poniedziałek, gdy wszyscy uczniowie przystąpili do rozwiązywania testów związanych z przepisami ruchu drogowego. W ten sposób wyłoniono czteroosobowe drużyny, które we wtorek napisały kolejny test oraz ostatniego dnia projektu rywalizowały na torze przeszkód, wykazując się wysokim stopniem opanowania jazdy na rowerze. Wspaniale zaprezentowały się również drużyny odpowiedzialne za prezentację zasad udzielania pierwszej pomocy. Wyniki rywalizacji klasowej: miejsce I – uczniowie kl. VI a, II – kl. V a, III – kl. V b.
Rywalizacja indywidualna w kategorii dziewcząt: miejsce I - Natalia Nadolna, II - Klaudia Pietrzak, III - Julia Bartlewska. Wszystkie dziewczynki reprezentowały klasę VI a.
Wśród chłopców: miejsce I - Paweł Domagała z kl. VI a, II - Dawid Szafraniak z kl. V a, III – Mateusz Kędzierski z kl. IV a.
Na zakończenie turnieju uczniowie klas czwartych otrzymali karty rowerowe.
Gratulujemy !
Życzymy bezpiecznych i wesołych wakacji!