Od 11 do 15 czerwca uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w Tygodniu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W poniedziałek komisja oceniła prace zgłoszone na konkurs na najciekawszy odblask. Kolejnego dnia uczniowie przystąpili do rozwiązywania testów z zasad ruchu drogowego. W środę wszyscy uczniowie wzięli udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przeprowadzonym przez ratownika medycznego, pana Wojciecha Osieckiego. Po czwartkowej dogrywce ogłoszone zostały wyniki testu, które wyłoniły czteroosobowe drużyny klasowe. Ostatniego dnia projektu odbył się turniej, w czasie którego drużyny rywalizowały na torze przeszkód, a umiejętności  udzielania pierwszej pomocy zaprezentowały losowo wybrane osoby z każdej klasy.  
Wyniki konkursu międzyklasowego: I m. – kl. IV b, II m.– kl. VI a, III m. – kl. IV c.      
Wyniki rywalizacji drużynowej:
I miejsce – drużyna z kl. IV c ( Giera Jakub, Maksymilian Kuźniak, Michalski Maciej, Ratajczak Zofia),
II miejsce – drużyna z kl. VI b (Jędrzejczak Jakub, Kubiak Oliwia, Szumny Wiktor, Zygmunt Damian),
III miejsce – drużyna z kl. IV a (Jarożek Julia, Kluczyk Anna, Prętkowska Kinga, Zborowska Urszula).                                  
Mistrzynią Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym została Oliwia Kubiak z kl. VI b, a mistrzem  Jan Kędziora z kl. IV b
Piątek był również szczególnym dniem dla uczniów klas czwartych, którzy z rąk mł. asp. Alana Michalskiego oraz pana dyrektora Ryszarda Godziewskiego, otrzymali karty rowerowe.
Gratulujemy !
Życzymy bezpiecznych i wesołych wakacji!

 Galeria zdjęć: