„Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd wziął się nauczyciel na świecie”
Pod tym jakże wymownym tytułem odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Nauczyciela.
Teatrzyk „Odkrywcy tajemnic” z kl. VI a i uczniowie kl. III AG przygotowali występ pod czujnym okiem wychowawczyń: p. Edyty Wojciechowskiej i p. Alicji Siamy oraz p. Anety Wrotyńskiej i p. Katarzyny Piekary.  Dedykowali go wszystkim nauczycielom, ich nauczycielom i nauczycielom ich nauczycieli, a także uczniom naszej szkoły. Przedstawienie  było próbą odpowiedzi na pytanie: Jak „powstał” taki ktoś jak nauczyciel, jaką ma misję do spełnienia oraz jak trudną i „niebezpieczną” wykonuje pracę.
Aktorzy w sposób humorystyczny odegrali również scenki z życia ucznia. Całość utrzymana była w nastroju kabaretowo-dyskotekowym, a morałem przedstawienia stała się myśl:  „Gdzie diabeł nie może, tam… nauczyciela pośle”.

 Galeria zdjęć: