Tradycją już stały się „nocki” w naszej szkole w okresie andrzejkowym. W piątek, 23  listopada, na tego rodzaju spotkanie klasowe przybyli uczniowie: V a, V c, V d oraz IV c – można by rzec „wszystkie pokoje zajęte”.
Spotkali się o godz. 18.00. Rozpoczęli od zabaw w klasach. Były dyskoteki i wróżby andrzejkowe: szpilki, serca, buty, kubeczki z niespodzianką i wiele innych. Potem z niecierpliwością czekali na dostawę pizzy i zasiedli do wspólnej kolacji.
Po posiłku przyszedł czas na gry planszowe. Uczniowie przynieśli z domu przeróżne gry – miejsca przy planszach zostały obsadzone i rozpoczęły się wyścigi po zwycięstwo. Po drodze do mety wybuchały bomby, otwierały się zapadnie, przewracały się wieże, oj… działo się. Oczywiście, emocji nie brakowało – były okrzyki radości i odgłosy rozpaczy. Graczom dopisywały dobre humory i przekonali się, że można miło spędzić czas przy zabawach bez „komórki” – nikt tego wieczoru nie miał przy sobie telefonu komórkowego.
Przed snem obejrzeli jeszcze film, a potem już tylko cisza nocna. Jednak o idealnej ciszy można było pomarzyć. Odgłosy rozmów dochodziły jeszcze bardzo, bardzo długo.
To były kolejne udane spotkania klasowe; oprócz tego, że uczniowie bawili się w swoich salach, integrowali się także z kolegami i koleżankami z innych klas.

 Galeria zdjęć: