Grudzień kojarzy się przede wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia. Nie dziwi więc nikogo chęć odnalezienia świątecznego nastroju tuż przed nimi.  Uczniowie z klasy VI a udali się w tym roku na Bożonarodzeniowy  Jarmark do Poznania.  
Znani z chęci do zabawy szóstoklasiści rozpoczęli swoją przygodę od skoków  w „Jump Arena Grunwald”. Następnie udali się do  Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB, by w każdej z pięciu stref skorzystać z interaktywnych eksponatów, doświadczyć wielu sytuacji drogowych i dobrze się przy tym bawić.
To jednak nie koniec przygód.  Uczniowie popróbowali swoich sił w „Szkole Magii”, zmierzyli się ze złą czarownicą  w „Sabacie” i dali się przenieść do „Świata Disney’a”. Wszystko to za przyczyną pokoi zagadek  „Escape me”. Wrażenia i emocje były niesamowite, a wszystkim grupom udało się zwycięsko i przed czasem opuścić pokoje!
Po tych wszystkich emocjach mogli już bez pośpiechu spacerować po Starym Rynku i Placu Wolności, by podziwiać tegoroczne Betlejem Poznańskie.

 Galeria zdjęć: