„Wszystkiego najlepszego,
Radości, szczęścia moc,
Słoneczka wesołego,
Snów pięknych co noc…”

     Te i inne życzenia w dniu swojego święta otrzymała „kobieca” część naszej szkoły podczas przedstawienia, które rozpoczęło obchody Dnia Kobiet. Wzięli w nim udział wybrani chłopacy z klas: VI a, VII a oraz b, VIII a, III bg.
Panowie zwrócili uwagę na to, że od niepamiętnych czasów do kobiet wzdychali artyści, tworząc liczne dzieła, które zajmowały coraz więcej miejsca i to przez kobiety, i dzięki nim, pracownicy muzeów, teatrów, bibliotek, galerii nie są dziś osobami bezrobotnymi.  Następnie w sposób humorystyczny przedstawili kilka faktów potwierdzających tezę, że kobiety wcale nie są  „słabą płcią”.
Na koniec skierowali do wszystkich panów kilka uwag z przymrużeniem oka, by wiedzieli, jak odpowiadać na trudne pytania kobiet, aby życie z nimi było Rajem na Ziemi. Należy bowiem  pamiętać, że każda z kobiet może, gdy tylko zechce, zamienić ją w Piekło.
By jeszcze bardziej osłodzić ten dzień, chłopacy obdarowali wszystkie panie i dziewczyny słodkim upominkiem ufundowanym przez Parlament Uczniowski.

 Galeria zdjęć: