Pożegnań nadszedł czas!
19 czerwca w hali sportowej wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Poniecu spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły.
Dzień zakończenia roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. Dyrektor szkoły Ryszard Godziewski podziękował wszystkim za całoroczną pracę, a najlepszym wręczył wyróżnienia – nagrody oraz odznaki „Wzorowy Uczeń”.
Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci, zwłaszcza tym, którzy byli z nami po raz ostatni, czyli uczniom klas ósmych i trzecich gimnazjalnych. Po raz pierwszy żegnaliśmy aż dwa roczniki uczniów – było mnóstwo emocji, łzy wzruszenia, smutek i żal z powodu rozstania. Pocieszaliśmy naszych absolwentów słowami Gabriela Garcii Marqueza: „Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj, że Ci się to przytrafiło".
Absolwentom mówimy: „Do widzenia i powodzenia”, a pozostałym uczniom: „Do zobaczenia”. Wszystkim natomiast życzymy udanego wypoczynku!

 Galeria zdjęć: