Uczniowie klasy VI d znowu rozpoczęli weekend od wspólnego spotkania. Poprzednio była wycieczka rowerowa, tym razem znaleźli inny sposób na przebywanie razem – w swojej klasowej grupie. Postanowili spędzić popołudnie, wieczór i noc w szkole.
Dziewczyny zorganizowały dla kolegów Dzień Chłopaka – przygotowały słodkie niespodzianki oraz mnóstwo wesołych gier i zabaw. Uśmiech nie schodził z twarzy do późnych godzin, a radosne odgłosy były oznaką, że wszyscy wspaniale się bawią. W międzyczasie zjedli kolację, która „dojechała” po godzinie 20.00 i smakowali przyniesione przez siebie przekąski, nie tylko chipsy, ale znalazły się nawet owoce, warzywa oraz mleko. Przez cały wieczór integrowali się z kolegami i koleżankami z klasy VI c, którzy także tę noc spędzali w szkole.
Zanim ułożyli się wygodnie w swoich śpiworach, próbowali oglądać horror, ale szybko okazało się, że nie wszystkim odpowiada ten gatunek filmowy, więc zgodnie zamienili go na ulubionego „Kevina …” .
W sobotni ranek bez marudzenia wstali i zabrali się do sprzątania sal, łazienek i korytarzy – szkoła wyglądała bez zarzutu. Udowodnili, że potrafią się bawić i zostawiać po sobie porządek.
To kiedy następne spotkanie po lekcjach?


Opracowała: Danuta Cieślak

 Galeria zdjęć: