Minął już pierwszy miesiąc roku szkolnego, nastały szare, deszczowe dni. Nie przeszkodziło to jednak   kl. VII a i VIII a, by pokazać, że potrafią się dobrze bawić i aktywnie spędzić czas bez względu na aurę.
Wspólny wyjazd do Wiktorowa zintegrował młodzież, a przebywanie na świeżym powietrzu i wspólne zabawy  wprowadziły wszystkich w doskonały, radosny nastrój. Nawet pogoda dała się przekonać i przez cały czas towarzyszyło nam piękne słońce.  Uczniowie udowodnili, że wolny czas można spędzać, nie tylko przed komputerem, telewizorem, czy smartfonem.  
Stanęli w szranki, ścigając się w potrójnych spodniach, wieloosobowych nartach i w workach. Była to jednak tylko rozgrzewka. Na młodzież czekały już kolejne wyzwania-  walki sumo i gladiatorów, mecz w mega piłkarzyki i archery tag- paintball łuczniczy.  Następnie nasi zawodnicy udali się na tor survivalowy, by w błocie zawalczyć o dodatkowe naboje do kolejnych rozgrywek. Śmiechu było co niemiara, ale jak to mówią- brudne dzieci to szczęśliwe dzieci.
Przed bitwą nasi wojownicy posilili się kiełbaskami upieczonymi w ognisku, a następnie, przebrani w mundury, maski i wyposażeni w broń z markerami udali się do pobliskiego lasku, by stoczyć bitwy. Zadania były niełatwe, a poprzeczka postawiona bardzo wysoko. Pomimo trudu, zmęczenia, ubrudzeni błotem, umazani farbkami maskującymi, ale z radością, zadowoleni i szczęśliwi wróciliśmy do domów.

Opracowała: Edyta Wojciechowska

 Galeria zdjęć: