Każdego roku, 30 września, obchodzimy Dzień Chłopca. Tym razem w naszej szkole  dzień ten budził wiele emocji, nawet na kilka dni przed obchodami. Wszystko za sprawą głosowania dziewcząt z każdej klasy na najsympatyczniejszego chłopaka. Wyniki zostały ogłoszone podczas uroczystego apelu. Najsympatyczniejszymi chłopakami naszej szkoły zostali:

– Mateusz Piątek z kl. IV a,
– Kajetan Kumolka z kl. IV b,
– Jan Grodzki z kl. V a,
– Bartosz Ciechanowski z kl. V b,
– Maksym Szymankiewicz z kl. V c,
– Filip Rychel i Filip Smektała z kl. VI a,
– Krystian Kaźmierczak z kl. VI b,
– Maksymilian Kuźniak z kl. VI c,
– Maksymilian Wasiak z kl. VI d,
– Mikołaj Ziemliński z kl. VII a,
– Mikołaj Flak z kl. VII b,
– Olaf Remiszewski z kl. VIII c,
– Jakub Król z kl. VIII a,
– Mateusz Juskowiak z kl. VIII b.

Koleżanki z klasy wykonały dla swoich laureatów szarfy, natomiast Parlament Uczniowski, za zgodą dyrektora szkoły, ofiarował zwycięzcom kupony, które jednorazowo zwalniają z odpytywania lub kartkówki.

Tego dnia wyróżnieni zostali również mężczyźni, którzy pracują w Szkole Podstawowej w Poniecu. Otrzymali słodkie upominki i gromkie „Sto lat” zaśpiewane przez żeńską część widowni.Wszystkim Panom i Chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego!

Opracowała:  Marta Dołęga

 

 Galeria zdjęć: