W październiku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Barwy jesieni”. Jego celem było: kształtowanie i rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej, propagowanie różnych technik plastycznych, doskonalenie warsztatu plastycznego.
W konkursie wzięły udział klasy IV, V i VII, które  na lekcjach plastyki popisały się swoimi możliwościami twórczymi w tej dziedzinie. Sposobów na ukazanie uroków jesieni było wiele, a najlepsze prace zostały zaprezentowane na wystawie.
Komisja w składzie:
Anna Krauze- przewodnicząca
Katarzyna Piekara- członek
Monika Nadolna-Chudzińska – członek
wyłoniła następujących zwycięzców:
I miejsce:
Oliwia Załęska z kl. VII b
II miejsce:
Lena Klupś z kl. V a
III miejsce:
Wojciech Majchrzak z kl. V c
Amelia Janicka z kl. VII b
Antonina Kieliś z kl. VII a
Wyróżnienie otrzymały:
Elena Kania z kl. IV b
Małgorzata Kędziora z kl. IV b
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszego doskonalenia warsztatu plastycznego.

Opracowała: Monika Nadolna-Chudzińska

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”
W październiku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Barwy jesieni”. Jego celem było: kształtowanie i rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej, propagowanie różnych technik plastycznych, doskonalenie warsztatu plastycznego.
W konkursie wzięły udział klasy IV, V i VII, które  na lekcjach plastyki popisały się swoimi możliwościami twórczymi w tej dziedzinie. Sposobów na ukazanie uroków jesieni było wiele, a najlepsze prace zostały zaprezentowane na wystawie.
Komisja w składzie:
Anna Kędziora- przewodnicząca
Katarzyna Piekara- członek
Monika Nadolna-Chudzińska – członek
wyłoniła następujących zwycięzców:
I miejsce:
Oliwia Załęska z kl. VII b
II miejsce:
Lena Klupś z kl. V a
III miejsce:
Wojciech Majchrzak z kl. V c
Amelia Janicka z kl. VII b
Antonina Kieliś z kl. VII a
Wyróżnienie otrzymały:
Elena Kania z kl. IV b
Małgorzata Kędziora z kl. IV b
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszego doskonalenia warsztatu plastycznego.

Opracowała: Monika Nadolna-Chudzińska

 Galeria zdjęć: