W poniedziałek, 4. października klasy piąte, a we wtorek klasy czwarte udały się na wycieczkę do Hermanowa. Celem wyjazdu była integracja klas, świetna zabawa i współzawodnictwo.
Po przyjeździe do Folwarku Konnego Hermanów, uczniowie zapoznali się z regulaminami bezpieczeństwa oraz z terenem ośrodka. Następnie, po przebraniu się w odpowiednią odzież, ruszyli, by aktywnie i kreatywnie spędzić czas. Współzawodniczyli w wyścigach gąsienic, w potrójnych spodniach, wieloosobowych nartach, mega butach, workach, szczudłach, przeciąganiu liny. Była to jednak tylko rozgrzewka. Na młodzież czekały już kolejne wyzwania-  walki sumo i gladiatorów, archerytag- paintball łuczniczy, dmuchany byk, bungge run i Bublle Ball.
Szczęśliwi czasu nie liczą, ale głodni już tak, dlatego zmęczeni zawodnicy z wielkim apetytem posilili się własnoręcznie upieczonymi w ognisku kiełbaskami, a następnie, przebrani w mundury, maski i wyposażeni w broń z markerami udali się, by stoczyć bitwy plemion na rozległym polu oraz splastmaster ( paintball dla dzieci) w pobliskim lasku.
Śmiechu było co niemiara, ale jak to mówią- brudne dzieci, to szczęśliwe dzieci. Pomimo trudu, zmęczenia nasi „waleczni zawodnicy”, ubrudzeni błotem, trawą, ale radośni, zadowoleni i szczęśliwi, wrócili do domów.

Opracowała:
Edyta Wojciechowska

 Galeria zdjęć: