Z ogromną przyjemnością obchodziliśmy tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej! Wszyscy stęskniliśmy się za uroczystymi apelami i wspólnym świętowaniem.
Dzień Edukacji Narodowej klasy spędzały wspólnie z wychowawcami. Nie zabrakło gier i zabaw oraz wspólnego oglądania filmu. Uczniowie wykonali także plakaty z wizerunkiem swoich wychowawców i odciskiem rąk, które zostały przywieszone na drzwiach sal lekcyjnych.
Z okazji tego święta klasa VII c przygotowała występ artystyczny, podczas którego zagrała samą siebie i odtworzyła jeden dzień z życia klasy. Było mnóstwo humoru i śmiechu, ale również wierszy o nauczycielach i kilku ciekawostek – m.in. faktu, iż Dzień Nauczyciela jest starszy niż sam obowiązek edukacji!
W działania włączył się Parlament Uczniowski, który podarował wszystkim nauczycielom dyplomy, własnoręcznie wykonane kwiaty oraz słodkie upominki.
Święto Edukacji Narodowej jest niezwykle ważnym świętem w życiu społeczności szkolnej. Niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy je w tym roku obchodzić wspólnie!

Opracowała: Marta Dołęga

 

 Galeria zdjęć: